Cookbook (6.x-1.4) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: weight
ur: وزن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: page
ur: صفحہ

en: More
ur: مزید

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Search
ur: تلاش

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Logo
ur: لوگو

en: Front page
ur: سرورق

en: Blocks
ur: بلاکس
