Cookbook (6.x-1.5) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Read more
az: Ətraflı

en: More
az: Daha çox

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Add
az: Əlavə et

en: History
az: Tarix

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Search keywords
az: Açar söz axtarışı

en: Picture
az: Şəkil

en: All
az: Hammısı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Logo
az: loqo

en: Position
az: Vəzifə

en: in
az: daxildir

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Recipe
az: Resept

en: Ingredients
az: Tərkibi

en: Recipes
az: Reseptlər

en: Blocks
az: Bloklar

en: Steps
az: Addımlar

en: of
az: söndür

en: Difficulty
az: Çətinlik
