Cookbook (6.x-1.6) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: weight
gl: peso

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Read more
gl: Ler máis

en: page
gl: páxina

en: More
gl: Máis

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Top
gl: Superior

en: Add
gl: Engadir

en: History
gl: Historial

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Search keywords
gl: Procurar palabras clave

en: Picture
gl: Imaxe

en: All
gl: Todo

en: Bottom
gl: Botón

en: Logo
gl: Logotipo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Position
gl: Posición

en: in
gl: en

en: Clear
gl: Limpar

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Image sizes
gl: Tamaños de imaxe

en: Blocks
gl: Bloques

en: Loading
gl: Cargando

en: Steps
gl: Pasos

en: of
gl: de
