Cookbook (6.x-1.7) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: More
ne: थप

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: History
ne: इतिहास

en: Picture
ne: तस्विर

en: All
ne: सबै

en: Logo
ne: ब्याज

en: Clear
ne: सफा

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...
