Cookbook (6.x-1.7) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: More
sr: Више

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Logo
sr: Лого

en: Front page
sr: Насловна страна
