Cool aid - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Other
te: ఇతర

en: Help message
te: సహాయపు సందేశం
