Cool aid - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Path
ro: Cale

en: Roles
ro: Roluri
