Corolla (6.x-1.18) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Block title
it: Titolo del blocco

en: Background
it: Sfondo

en: Text
it: Testo

en: Navigation
it: Navigazione

en: Tab
it: Scheda

en: Purple
it: Viola

en: Yellow
it: Giallo

en: Fieldset
it: Riquadro

en: Submitted by !username on !datetime
it: Inviato da !username il !datetime
