Corolla (6.x-1.20) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Header
da: Overskrift

en: Red
da: Rød

en: Color scheme
da: Farvevalg

en: Purple
da: Lilla

en: Content top
da: Indhold top

en: You are here
da: Du er her

en: 1 comment | @count comments
da[0]: 1 kommentar
da[1]: @count kommentarer

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Post new comment
da: Indsend kommentar

en: Warning message
da: Advarselsmeddelelse

en: Yellow
da: Gul

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: sort icon
da: sorteringsikon

en: sort ascending
da: sorter stigende

en: sort descending
da: sorter faldende

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Footer menu
da: Footer-menu
