Corolla (6.x-1.9) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Content top
tr: Önce içerik

en: 1 comment | @count comments
tr[0]: 1 yorum
tr[1]: @count yorum

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: sort icon
tr: sıralama simgesi

en: sort ascending
tr: artan sırada

en: sort descending
tr: azalan sırada

en: <a href="@link" title="@title">more ›</a>
tr: <a href="@link" title="@title">devamı ›</a>

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
