Corolla (6.x-1.9) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: 1 comment | @count comments
ur[0]: ۱ تبصرہ
ur[1]: @count تبصرے

en: sort icon
ur: آئیکن چھانٹیے

en: sort ascending
ur: ترتیب صعودی

en: sort descending
ur: ترتیب نزولی
