Courier MTA (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Options
ar: الخيارات

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Both
ar: جميعهم

en: User name
ar: اسم المستخدم
