Courier MTA (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Password
tr: Parola

en: Mail
tr: Posta

en: Options
tr: Seçenekler

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Both
tr: İkisi de

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Quota
tr: Kota
