Courier MTA (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Password
az: Parol

en: Options
az: Seçimlər

en: Both
az: Hər ikisi

en: User name
az: İstifadəçi adı
