Courier MTA (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Mail
hi: मेल

en: Options
hi: विकल्प

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: Both
hi: दोनों
