Course credit (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: None
de: Keine

en: Node
de: Beitrag

en: Active
de: Aktiv

en: Inactive
de: Inaktiv

en: Max
de: Maximum

en: Credit
de: Haben

en: Add type
de: Typ hinzufügen

en: Course
de: Kurs

en: Claim
de: Anspruch
