Creative Commons (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: License
ca: Llicència

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Display Style
ca: Estil de visualització

en: Display
ca: Visualització

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Locale
ca: Local

en: Advanced
ca: Avançat

en: Software
ca: Programari

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Service
ca: Servei

en: Containing any of the words
ca: Que contingui qualsevol de les paraules

en: Containing the phrase
ca: Que contingui la frase

en: Containing none of the words
ca: Que no contingui les paraules

en: Only in the category(s)
ca: Només a la/les categoria/es

en: Only of the type(s)
ca: Només del/dels tipus

en: Creator
ca: Creador

en: Jurisdiction
ca: Jurisdicció

en: (None)
ca: (Cap)

en: Additional Information
ca: Informació addicional
