Creative Commons (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: License
ro: Licență

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Display
ro: Afișaj

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Advanced search
ro: Căutare avansată

en: Advanced
ro: Avansat

en: Defaults
ro: Implicite

en: Containing any of the words
ro: Care conţine oricare din cuvintele

en: Containing the phrase
ro: Conţinând fraza

en: Containing none of the words
ro: Care nu conţine nici unul din cuvintele

en: Only in the category(s)
ro: numai în categoria/categoriile

en: Only of the type(s)
ro: Numai de tip(uri)
