Creative Commons (6.x-1.1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Locale
ml: ഭാഷ
