NGP COO/CWP Integration (6.x-1.12) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Email
ne: ईमेल

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना
