NGP COO/CWP Integration (6.x-1.13) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Prefix
sr: Префикс

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Country
sr: Земља

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: State
sr: Статус
