NGP COO/CWP Integration (6.x-1.14) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Prefix
he: קידומת

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Comments
he: תגובות

en: Country
he: מדינה

en: none
he: ללא

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Year
he: שנה

en: Disclaimer
he: גילוי נאות

en: Month
he: חודש

en: Amount
he: כמות

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Other
he: אחר

en: City
he: עיר

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Organization
he: ארגון

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת
