NGP COO/CWP Integration (6.x-1.16) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Description
ro: Descriere

en: Comments
ro: Comentarii

en: Country
ro: Ţară

en: none
ro: nimic

en: Email
ro: email

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Year
ro: Anul

en: API Key
ro: Cheie API

en: Month
ro: Lună

en: Amount
ro: Suma

en: Address
ro: Adresă

en: State
ro: Status

en: Other
ro: Altele

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Contribute
ro: Contribuiţi

en: Contact Type
ro: Tip contact
