NGP COO/CWP Integration (6.x-1.19) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Prefix
it: Prefisso

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Subscribe
it: Registrati

en: Description
it: Descrizione

en: Comments
it: Commenti

en: Country
it: Paese

en: none
it: nessuno

en: Email
it: E-mail

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: User ID
it: ID utente

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Amount
it: Importo

en: Address
it: Indirizzo

en: State
it: Stato

en: Other
it: Altro

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Period
it: Punto

en: Postal Code
it: Codice postale

en: Organization
it: Organizzazione

en: Cycle
it: Rotazione

en: Address 2
it: Indirizzo 2

en: Subscribe page title
it: Titolo della pagina di iscrizione
