NGP COO/CWP Integration (6.x-1.20) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Description
fa: شرح

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Country
fa: کشور

en: none
fa: هیچ

en: mail
fa: فرستادن

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Year
fa: سال

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Month
fa: ماه

en: Amount
fa: مقدار

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: Other
fa: ساير

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Occupation
fa: اشتغال

en: Period
fa: دوره

en: Zip
fa: کد پستی

en: Organization
fa: سازمان

en: Headline
fa: عنوان

en: Contact Information
fa: اطلاعات تماس

en: Address 2
fa: آدرس ۲
