NGP COO/CWP Integration (6.x-1.36) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Prefix
ar: سابقة

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Comments
ar: التعليقات

en: Country
ar: الدولة

en: none
ar: لا شيء

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Year
ar: السنة

en: Disclaimer
ar: اخلاء مسؤولية

en: Month
ar: بالشهر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: Other
ar: آخر
