NGP COO/CWP Integration (6.x-1.41) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Country
hi: देश

en: none
hi: कोई नहीं

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Year
hi: वर्ष

en: Disclaimer
hi: अस्वीकरण

en: Month
hi: माह

en: Address
hi: पता

en: Other
hi: अन्य
