NGP COO/CWP Integration (6.x-1.48) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Country
te: దేశం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Address
te: చిరునామా

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Other
te: ఇతర

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం
