NGP COO/CWP Integration (6.x-1.48) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: none
ur: کوئی نہیں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل
