NGP COO/CWP Integration (6.x-1.49) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Comments
az: Şərhlər

en: Country
az: Ölkə

en: none
az: yoxdur

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Year
az: İl

en: Disclaimer
az: İmtina

en: Month
az: Ay

en: State
az: Dövlət

en: Other
az: Digər
