NGP COO/CWP Integration (6.x-1.55) - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Prefix
uk: Префікс

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Description
uk: Опис

en: Comments
uk: Коментарі

en: Country
uk: Країна

en: none
uk: немає

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: User ID
uk: ID користувача

en: Year
uk: Рік

en: Disclaimer
uk: Права

en: Month
uk: Місяць

en: Amount
uk: Величина

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: Other
uk: Інше

en: Image URL
uk: URL зображення

en: Zip Code
uk: Поштовий індекс

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Occupation
uk: Фах

en: Period
uk: Крапка

en: Connecticut
uk: Коннектикут

en: Kentucky
uk: Кентуккі

en: Maine
uk: Мен

en: New York
uk: Нью-Йорк

en: Virginia
uk: Вірджинія

en: Payment Information
uk: Інформація про платіж

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Zip
uk: Індекс

en: Organization
uk: Організація

en: Headline
uk: Заголовок

en: Contribute
uk: Надавати

en: Employer
uk: Роботодавець

en: Security Code
uk: Код безпеки

en: Domain name
uk: Назва домену

en: Middle Name
uk: По-батькові

en: Cycle
uk: Коло

en: Contact Information
uk: Контактна інформація

en: Recurring
uk: Періодично

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: You must enter a valid email address.
uk: Введіть дійсну адресу електронної пошти

en: Account Information
uk: Інформація про обліковий запис

en: Source Code
uk: Джерельний код

en: Marital Status
uk: Сімейний стан

en: Header text
uk: Текст верхнього колонтитулу

en: Work Address
uk: Робоча адреса
