Atlassian Crowd SSO (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User account settings
ar: إعدادات حساب المستخدم

en: specific pages
ar: صفحات معينة

en: Specific pages
ar: صفحات معينة

en: edit
ar: تحرير

en: Authentication
ar: المصادقة
