Atlassian Crowd SSO (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User account settings
sv: Inställningar för användarkonto

en: Redirection settings
sv: Inställningar för omdirigering

en: specific pages
sv: angivna sidor

en: Specific pages
sv: Angivna sidor

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are '<em>blog</em>' for the blog page and '<em>blog/*</em>' for every personal blog. '<em>&lt;front&gt;</em>' is the front page.
sv: Ange en sida per rad som sökvägar i Drupal. Tecknet '*' är ett jokertecken. Exempel på sökvägar är "<em>blog</em>" för bloggsidan och "<em>blog/*</em>" för varje personlig blogg. "<em>&lt;front&gt;</em>" är förstasidan.

en: edit
sv: redigera

en: Authentication
sv: Verifiering
