Atlassian Crowd SSO (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User account settings
uk: Налаштування аккаунту користувача

en: Redirection settings
uk: Налаштування переспрямування

en: specific pages
uk: вказані сторінки

en: Specific pages
uk: Вказані сторінки

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are '<em>blog</em>' for the blog page and '<em>blog/*</em>' for every personal blog. '<em>&lt;front&gt;</em>' is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляхів Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, '<em>blog</em>' для сторінки журналу і '<em>blog/*</em>' для кожного персонального журналу. '<em>&lt;front&gt;</em>' — головна сторінка.

en: edit
uk: редагувати

en: all pages except specific pages
uk: усі сторінки, окрім перелічених

en: Email attribute
uk: Атрибут Email

en: Authentication
uk: Автентифікація
