CSS Menu (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Menu
ar: القائمة

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص
