CSS Menu (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Menu
hi: सूची

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: There are no CSS menus yet.
hi: अभी तक कोई भी सी एस एस की सूची नही है

en: Select menu to render.
hi: जानकारी के लिए सूची  को चुनिए

en: Menu style
hi: सूची का तरीका
