CTI Flex (6.x-2.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Highlighted content
tr: Vurgulanan içerik

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi
