CTI Flex (6.x-2.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto

en: Navigation bar
it: Barra di navigazione

en: Highlighted content
it: Contenuto evidenziato

en: Submitted by !username on !datetime
it: Inviato da !username il !datetime
