Chaos Tool Suite (ctools) (6.x-1.10) - en to sr translation catalogue (67 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Access control
sr: Контрола приступа

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Categories
sr: Категорије

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Date format
sr: Формат датума

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта

en: Mode
sr: Режим

en: security
sr: сигурност

en: Role
sr: Улога

en: String
sr: Стринг

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Second
sr: Секунда

en: Changed
sr: Промењен

en: file system
sr: Систем фајлова

en: The directory %directory does not exist.
sr: Директоријум %directory не постоји.

en: The directory %directory is not writable
sr: Упис у директоријум %directory није дозвољен.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sr: Не може да се уписивати у директоријум %directory , јер нема одговарајућу дозволу.

en: Locked
sr: Закључан

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
sr: Грешка приликом провере, покушајте поново. Ако грешка и даље постоји, контактирајте администратора сајта.

en: Case sensitive
sr: Разликује велика и мала слова

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
sr: Сигурносно упозорење: Није могућ упис у .htaccess фајл. Молимо креирајте .htaccess фајл у свом %directory директоријуму који садржи следеће линије: <code>!htaccess</code>

en: Default site language
sr: Подразумевани језик сајта

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
sr: Дозволе директоријума  %directory су промењене како би био дозвољен упис у њега.

en: Optional features
sr: Додатне опције

en: Status messages
sr: Статусне поруке
