Chaos Tool Suite (ctools) (6.x-1.13) - en to az translation catalogue (168 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Center
az: Mərkəz

en: Depth
az: Dərinlik

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Back
az: Geri

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Views
az: Görünüşlər

en: Access
az: İcazə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Display
az: Monitor

en: Node type
az: Nod tipi

en: Menu
az: Menyu

en: Teaser
az: Tizer

en: Keywords
az: Açar söz

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Contact
az: Kontakt

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Override title
az: Başlığı ləğv edin

en: Pager ID
az: Səhifə İD-si

en: Bottom
az: Aşağı

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Node revision ID
az: Material reviziya ID-si

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Vocabulary ID
az: Lüğət İD-si

en: Term
az: Termin

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Mode
az: Rejim

en: Advanced
az: Əlavə

en: Up
az: Yuxarı

en: Medium
az: Orta

en: System
az: Sistem

en: General
az: Əsas

en: Align
az: Sıralama

en: Basic
az: Əsas

en: List type
az: Siyahı növü

en: Role
az: Rollar

en: String
az: Mətn

en: Case
az: Seçim

en: Argument
az: Arqument

en: Anonymous
az: Anonim

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Regular expression
az: Müntəzəm ifadə

en: Link to node
az: Linkə keçid

en: Change
az: Dəyişmək

en: Edit term
az: Termini redaktə edin

en: Node title
az: Node başlığı

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Front page
az: Ana səhifə

en: unlimited
az: limitsiz

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Second
az: Saniyə

en: Fixed
az: Sabit

en: Revert
az: Qaytarma

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Less than
az: -dən az

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: Changed
az: Dəyişdi

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: New
az: Yeni

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: Themes
az: Mövzular

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: PHP Code
az: PHP kod

en: Menus
az: Menyular

en: Form
az: Forma

en: Permission
az: İcazə

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: Context
az: Kontekst

en: Book navigation
az: Kitab naviqasiyası

en: Pager
az: Peycer

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Taxonomy vocabulary
az: Taksonomiya lüğəti

en: Keyword
az: Açar söz

en: Module name
az: Modul adı

en: Use pager
az: Peycerdən istifadə edin

en: Offset
az: Ofset

en: More link
az: Daha çox link

en: Top level book
az: Ən yüksək səviyyəli kitab

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır

en: Create @name
az: @name yaradın

en: Row
az: Sıra

en: Tab weight
az: Tab çəkisi

en: Break lock
az: Kilidi sındır

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: No menu entry
az: Menyu girişi yoxdur

en: Normal menu entry
az: Normal menyu girişi

en: Menu tab
az: Menyu nişanı

en: Default menu tab
az: Defolt menyu nişanı

en: Already exists
az: Artıq mövcuddur

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Contact form
az: Əlaqə Forması

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Styles
az: Üslublar

en: The name of the site.
az: Saytın adı.

en: Optional features
az: Əlavə xüsusiyyətlər

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir

en: Allow settings
az: Parametrlərə icazə verin

en: Title override
az: Başlığın ləğvi

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları
