Curlypage (6.x-3.2) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Time
lt: Laikas

en: Path
lt: Kelias

en: User
lt: Narys

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: New window
lt: Naujas langas

en: reset
lt: atstatyti

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Position
lt: Pozicija

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Rodoma jei PHP užklausos atsakymas yra <code>TRUE</code> (php žinovams)

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: (disabled)
lt: (išjungta)

en: Style
lt: Stilius

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Same window
lt: Tas pats langas

en: Role specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas rolėms

en: Page specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas puslapiuose

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: clone
lt: klonuoti

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Display on
lt: Nerodomas

en: Gradient
lt: Pereinantis

en: Rotate
lt: Pasukti
