Curlypage (6.x-3.7) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Show on only the listed pages.
ne: सुची गरिएको पृष्ठमा मात्र देखाउनुहोस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: Path
ne: मार्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Roles
ne: भूमिका

en: New window
ne: नयाँ विन्डोमा

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्
