Curlypage (6.x-3.9) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Time
az: Vaxt

en: Path
az: Yol

en: User
az: İstifadəçi

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Position
az: Vəzifə

en: Style
az: Stil

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Rotate
az: Fırladın
