Custom Breadcrumbs (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Paths
ar: مسارات

en: Node
ar: العقدة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Refine
ar: تحسين

en: Undo
ar: تراجع

en: any
ar: أياً

en: Examples
ar: أمثلة

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: Identifier
ar: المعرف

en: About
ar: حول

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: All languages
ar: كل اللغات

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
ar: <strong>%property</strong> <strong>%value</strong>

en: and where
ar: وحيث
