Custom Breadcrumbs (6.x-1.6) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Placeholder tokens
ro: Token-uri substituente

en: Node type
ro: Tip nod

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Titles
ro: Titluri

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
ro: Următoarele token-uri de substituire pot fi utilizate în ambele căi şi titluri. Atunci când este utilizat într-o cale sau titlu, acestea vor fi înlocuite cu valorile corespunzătoare.

en: Custom Breadcrumbs
ro: Personalizare Breadcrumb-uri

en: Node
ro: Nod

en: Filter
ro: Filtru

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Refine
ro: Rafinează

en: any
ro: orice

en: Examples
ro: Exemple

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: Identifier
ro: Identificator

en: About
ro: Despre

en: sort by @s
ro: sortare @s

en: Uses
ro: Foloseşte

en: All languages
ro: Toate limbile

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
ro: <strong>%property</strong> este <strong>%value</strong>

en: Module Name
ro: Denumirea modulului

en: and where
ro: și unde
