Custom Breadcrumbs (6.x-1.6) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Node type
az: Nod tipi

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Node
az: Material

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Identifier
az: İdentifikator

en: About
az: Haqqında

en: sort by @s
az: @s ilə sırala

en: Uses
az: İstifadə edir
