Custom Breadcrumbs (6.x-1.6) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Node
ne: नोड

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू
