Custom Formatters (6.x-1.3) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Note
he: הערות

en: Basic
he: בסיסי

en: Clone
he: שכפול

en: Token
he: אסימון

en: Replacement value
he: ערך חלופי

en: tokens
he: אסימונים

en: Module name
he: שם מודול

en: Devel generate
he: ייצור Devel
