Custom Formatters (6.x-1.3) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు
