Custom Formatters (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Next
ar: التالي

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Advanced
ar: متقدم

en: Delete all
ar: حذف الكل

en: Basic
ar: الأساسي

en: Clone
ar: استنساخ

en: Are you sure you want to delete these items?
ar: هل أنت متأكد من رغبتك في حذف هذه العناصر؟

en: The items have been deleted.
ar: تم حذف العناصر.
